Hotel Barbora

ubytovanie Spindleruv Mlyn
 

*** Hotel Barbora / ubytovanie Spindleruv Mlyn

Hotel Spindleruv Mlyn Barbora
Ubytovanie v Špindlerovom Mlyne Krkonoše
Hotel Barbora ***
je situovaný nad centrom Špindlerovho Mlyna - malebného mesta uprostred najvyšších českých hôr.

Z okien a terasy hotela sa ponúka krásny výhľad na horské panorama Krkonôš i zjazdové trate blízkych lyžiarskych areálov Svatý Petr a Medvedín. Komfortné ubytovanie, príjemný personál a výborná kuchyňa i nadštandardné priestorové kapacity vhodné pre kongresovú turistiku.

Špindleruv Mlýn Hotel Barbora ubytovanie
Celková kapacita hotela je 36 izieb, 84 lôžok s možnosťou 24 prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, telefón, TV / SAT. 12 trojlôžkových a 12 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, kúpeľne s vaňou a 12 dvojposteľových izieb, kúpeľne so sprchovacím kútom.
 
Hotel Barbora Špindleruv Mlýn Reštaurácia
Hotelová reštaurácia s kapacitou 90 miest a s vyhliadkovou terasou ponúka špeciality českej i medzinárodnej kuchyne, v letných mesiacoch grilovanie na terase (prasiatko na ražni, živánska, špízy, steaky a ryby na rošte). Vináreň má k dispozícii 45 miest a je tu pre Vás biliard a bar so širokým výberom kvalitných moravských značkových archívnych vín.

Služby poskytované v hoteli Barbora
Ubytovanie s možnosťou stravovania. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov. Terasa s prekrásnym výhľadom na centrum Špindlerovho Mlyna so 60 miestami, lehátka pre relaxáciu. Sauna, masáže, stolný tenis, šípky. Parkovanie pre hostí priamo pred hotelom. Pripojenie na internet WI-FI. Väčšie skupiny, rodiny s deťmi a domáci miláčikovia sú vítaní!
 
Hotel Barbora ubytovanie Špindleruv Mlýn konferencie
Konferenčná miestnosť až pre 70 osôb so základným technickým vybavením. Sálu je možné prepažiť zvukovo izolovanou mobilnou stenou vhodnou pre organizovanie konferencií, firemných stretnutí, prezentácií, školení a jazykových kurzov.

Dovolenka na horách hotel Barbora Špindleruv Mlýn Turistika
Špindleruv Mlýn ponúka celoročne veľa športových príležitostí ako tenis, squash, minigolf, bowling, rybolov, paragliding, bobová dráha, sánkarská dráha, zlaňovanie, samozrejmosťou sú požičovne horských bicyklov, kolobežiek, štvorkoliek, lyží a snowboardov.

Hotel Barbora ubytovanie v Krkonošiach lyžovanie
Lyžiarske areály Svatý Petr a Medvedín sú vzdialené približne 10 minút pešo, pre pohodlnú prepravu do oboch športových areálov slúži aj skibus, ktorého zastávka sa nachádza v tesnej blízkosti hotela. Od zjazdoviek Svätého Petra je možné sa doviezť pohodlne k hotelu na lyžiach. Ideálne podmienky aj na lyžovanie na bežkách.
Hotel Spindleruv Mlyn Barbora - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Spindleruv Mlyn Barbora - hotel má reštauráciuHotel Spindleruv Mlyn Barbora - hotel má vináreňHotel Spindleruv Mlyn Barbora - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Spindleruv Mlyn Barbora - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Spindleruv Mlyn Barbora - V hoteli je biliardHotel Spindleruv Mlyn Barbora - možnosť pripojenia na internetHotel Spindleruv Mlyn Barbora - k dispozícii letná terasaHotel Spindleruv Mlyn Barbora - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Spindleruv Mlyn Barbora - akceptuje creditné karty VISAHotel Spindleruv Mlyn Barbora - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Spindleruv Mlyn Barbora - akceptuje creditné karty JCBHotel Spindleruv Mlyn Barbora - tenis - v blízkosti hotelaHotel Spindleruv Mlyn Barbora - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Spindleruv Mlyn Barbora - Iybz sú vybavené televízoromHotel Spindleruv Mlyn Barbora - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Spindleruv Mlyn Barbora - Izby s vlastnou toaletouHotel Spindleruv Mlyn Barbora - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: